21 SANİYENİZ VAR! Renkli Y’lerin içinde gizlenmiş X harfini bulabilir misiniz?

Sadece 21 saniyede bu renkli Y’lerin içinde gizli olan tek X’i bulmanız için sizi zorlayan bu zorlu zeka oyunu ile bilişsel becerilerinizi test edin – eğer bulursanız, görünüşe göre yüksek bir IQ’nuz var demektir.

Düzenli olarak bir beyin jimnastiği yaparsanız, öğrenme yeteneğinizi, problem çözme becerilerinizi ve hafızanızı geliştirmeye yardımcı olmak için bilişsel becerilerinizi kullanacaksınız.

Zeka oyunları, sizi kalıpların dışında düşünmeye zorlayan bir tür bilmecedir ve aynı zamanda zihninizi odaklamanın harika bir yoludur.

Bilişsel becerilerinizi test etmeniz için yeni bir zeka oyunumuz var. Görünüşe göre, yalnızca ‘yüksek IQ’lu’ kişiler, 21 saniyede bu bulmacayı çözebilir.

Renkli zeka oyununda, çoğunlukla aynı harfi çeşitli renklerde tekrar tekrar göreceksiniz – ama bir tuhaflık var.


Bakmak için yeterince zaman harcarsanız kesinlikle görürsünüz – ancak bulmacayı hazırlayanlara göre, yalnızca yüksek IQ’lu kişiler onu 21 saniye içinde görebilir.

Resimde bir dizi Y göreceksiniz – ancak bulmaya çalıştığınız harf X. 13 satır ve 31 sütun var, bu nedenle kontrol etmek için hızlı olmanız gerekir.

Onu fark ettin mi? Eğer zorlanıyorsanız, cevabı aşağıda yayınladık, bu yüzden aşağı inmeden önce iyi bir deneme yaptığınızdan emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir