Allah Bir Yastıkta Kocatsın! 2023’te İlişkilerini Bir Sonraki Boyuta Taşıyarak Dünyaevine Giren 21 Ünlü!

Koca bir yılı geride bırakırken, bu yıl kimler evlenmeye karar verip ilişkisini bir sonraki boyuta taşımış göz atmazsak olmaz! Hazırsanız gelin, 2023’te ‘evliler kervanına’ kimler katılmış beraber bakalım! ❤️?

1. Özcan Deniz – Samar Dadgar

2019’da Feyza Aktan’dan olaylı bir şekilde boşanan Özcan Deniz, 20 Ocak’ta üçüncü kez evlilik kararı alarak Samar Dadgar’la dünyaevine girdi.

2. Meltem Yılmazkaya – Kadir Doğan

Güldür Güldür Show’un sevilen oyuncusu Meltem Yılmazkaya, 30 Ocak’ta sade bir düğünle müzisyen Kadir Doğan ile evlendi.

3. Bora Akkaş – Oben Alkan

İki yıldır beraber olduğu Oben Alkan ile 3 Şubat’ta Milano’da evlenen Bora Akkaş, ikinci evliliğini yaptı.

4. Funda Eryiğit – Berkan Oya

7 aylık hamile Funda Eryiğit, iki yıldır beraberliğini sürdürdüğü yönetmen sevgilisi Berkun Oya’yla 29 Mart’ta dünyaevine girdi. Çift, düğünden iki ay sonra dünyaya gelen oğullarına Civan adını verdi.

5. Sofia Richie – Elliot Grainge

Lionel Richie’nin dünya güzeli kızı Sofia Richie, Elliot Grainge ile 22 Nisan’da Fransa’da evlendi.

6. Ezgi Mola – Mustafa Sakallıoğlu

Ezgi Mola, dört yıldır aşk yaşadığı Mustafa Sakallıoğlu ile Swiss Otel Maçka’da, sadece arkadaş ve ailelerin katıldığı sade bir düğünle 8 Mayıs’ta evlendi. Evlilikten kısa bir süre sonra da hamile olduğunu duyurdu ve geçtiğimiz günlerde oğulları Can dünyaya geldi.

7. Şeyma Subaşı – Mohammed Al Saloussi

Acun Ilıcalı’yla yaptığı evlilikten sonra magazinin gündeminden hiç düşmeyen Şeyma Subaşı, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Meedo ile 2 Mayıs’ta Fas’ta evlendi. Ancak evlilik uzun sürmedi, çift eylül ayında boşanmaya karar verdi.

8. Selim Bayraktar – Emel Karaköse

Selim Bayraktar, mayıs ayının ilk günlerinde beş yıldır beraber olduğu Emel Karaköse’yle Antalya’da evlendi.

9. Kaan Urgancıoğlu – Burcu Denizer

Yargı’nın meşhur savcısı Kaan Urgancıoğlu, 19 Haziran’da Burcu Denizer ile evlendi. Evlilik haberini ‘sürpriz’ notuyla paylaşan Urgancıoğlu, arkadaşlarının düğününe gittiklerinde bir çılgınlık yapmaya karar verdiklerini açıklamıştı. Çift, geçtiğimiz günlerde oğulları Ardıç’ı kucağına aldı.

10. Eda Ece – Buğrahan Tuncer

Eda Ece, 4 yıldır aşk yaşadığı basketbolcu Buğrahan Tuncer ile 21 Haziran’da nikah masasına oturdu. Ünlülerin akın ettiği düğün Four Seasons Hotel Istanbul At The Bosphorus’ta gerçekleşti. Çiftimiz, şimdilerde ilk bebeğini bekliyor.

11. Melike Şahin – Sedat Arpalık

Melike Şahin, aralarındaki yaş farkı yüzünden eleştirildiği, 6 yıldır beraber olduğu sevgilisi Sedat Arpalık’la 31 Mayıs’ta dünyaevine girdi.

12. İlker Aksum – Dilan Ekmekçioğlu

İlker Aksum, iki yıldır beraberliğini sürdürdüğü Dilan Ekmekçioğlu ile 18 Haziran’da sade bir düğünle evlendi. Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen çift, bebek beklediklerini duyurdu.

13. Barbara Palvin – Dylan Sprouse

Yaklaşık beş yıldır beraber olan Dylan Sprouse ve Barbara Palvin, 15 Temmuz’da Palvin’in büyüdüğü yer Macaristan’da bir kır düğünüyle evlendi.

14. Ahmet Kural – Çağla Gizem Şahin

Ahmet Kural, dört senedir aşk yaşadığı Çağla Gizem Şahin’le 18 Temmuz’da Bodrum’da evlendi. Çift, geçtiğimiz günlerde bebek beklediğini açıkladı.

15. Burcu Esmersoy – Nazım Akmandil

İki yıldır beraber olan Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil, ilki 3 Eylül’de olmak üzere önce İtalya’da, sonra da Bodrum ve İstanbul’da olmak üzere üç ayrı düğünle evlendi.

16. Deniz Çakır – Bilgehan Baykal

İki yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar veren Deniz Çakır ve Bilgehan Baykal, 10 Eylül’de Kemerburgaz’da dünyaevine girdi.

17. Murat Ünalmış – Nutiye Akar

Bir Zamanlar Çukurova’nın sevilen oyuncusu, daha önce de Birce Akalay’la bir evlilik deneyimi yaşayan Murat Ünalmış, üç yıldır beraber olduğu Nutiye Akar ile 22 Eylül’de, sade bir törenle evlendi.

18. Melek Mosso – Serkan Sağdıç

Melek Mosso, iki yıldır aşk yaşadığı model ve oyuncu sevgilisi Serkan Sağdıç’la  12 Ekim’de Mersin’de evlendi. Çift, evliliklerini Melek Mosso’nun düğünden hemen sonra verdiği konserde kutladı.

19. Adele – Rich Paul

Adele, iki yıldır beraber olduğu sevgilisi Rich Paul ile Ekim ayında dünyaevine girerek ikinci evliliğini yaptı.

20. Alina Boz – Umut Evirgen

Herkesi şok eden birliktelikleriyle aylardır gündemden düşmeyen Alina Boz ve Umut Evirgen, beş aylık ilişkilerini tüm ‘Bu iş yürümez’ diyenlere inat 2 Aralık’ta evlilikle taçlandırdı.

21. Vanessa Hudgens – Cole Tucker

High School Musical’la bir döneme damga vurmuş Vanessa Hudgens da üç yıldır beraber olduğu sevgilisi Cole Tucker’la 2 Aralık’ta evlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x