Dikkatinizi test edin: İki resim arasındaki tek farkı 4 saniye içerisinde bulabilir misin?

İki resim arasındaki farkı bulma zekâ testleri, beyin egzersizi yapmanız ve bilişsel yeteneklerinizi geliştirmek üzerine tasarlanır. Zekâ gelişimi için yapılan egzersizlerin sıkıcılığını gidermek için eğlenceli hale getirmenin en iyi yollarından birisidir.

Gözlem becerilerinizi ve bilişsel yeteneklerinizi geliştirmek isterseniz her gün düzenli olarak zekâ testi bulmacalarından çözmeniz gerekir. Detaylara olan dikkatinizi arttırmak içinse iki resim arasındaki farkı bulmak için tasarlanan farkı bulma bulmacalarını düzenli olarak çözmeniz büyük fayda sağlar.

Becerilerinizin ne denli iyi olup olmadığını test etmeniz için hazırladığımız iki resim arasındaki farkı bulma oyununu deneyin!

TEK FARKI 4 SANİYEDE TESPİT EDİNYukarıda verilen görselde, bir anne ve kızının iç ısıtan sarılmasını görüyorsunuz. İki görüntü neredeyse birbirinin birebir aynısı ve arada en ufak bir fark göze çarpmıyor. Ancak bu iki resme daha yakından bakarsanız aralarında bir farkın olduğunu fark edeceksiniz.

İki resim arasındaki farkı bulmanız için hazırlanan bu zekâ testi oyununda mücadeleyi tamamlamanız için sadece 4 saniye süreniz var. Daha fazlası değil, sadece 4 saniye…Zamana karşı zorlu bir yarış ile hemen zaman kontrolü sağlayacak hem de görseli hızlı şekilde tarayacaksınız. Bu sayede günlük hayatta olayları algılama süreniz kısalacak ve hızlı çözümler üretebileceksiniz.

İki resim arasındaki farkı bulma oyununda farkı tespit edemiyorsanız endişelenmenize gerek yok. Çünkü sizinle iki resim arasındaki farkı bulma bulmacasının çözümünü paylaşıyor olacağız. Çözümü görmek için sayfayı aşağı kaydırmanız yeterli olacak. Ancak kendinizi zorlayarak iki resim arasındaki farkı bulmaya çalışabilirsiniz.

İKİ RESİM ARASINDAKİ FARKI BULMA BULMACASININ ÇÖZÜMÜ

İşte iki resim arasındaki farkı bulma bulmacasının çözümü;İki resim arasındaki farkı bulma bulmacasına ait anne- kıs görselinde cevap kızın saçının boyutuydu. Farkı bulma bulmacalarında başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız bu testleri düzenli olarak çözmeniz gerekiyor.

Peki, siz iki resim arasındaki farkı bulma bulmacasında eğlenceli vakit geçirebildiniz mi? Yorumlarda bizimle paylaşın! Aşağıya beğenebileceğinizi düşündüğümüz birkaç fark bulmacası bırakacağız. Kendinizi onlar ile test edebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x