Özge Özpirinçci Tercihleri Yüzünden Kendisini Eleştirenlere Sosyal Medyadan İsyan Etti

Televizyon dünyasının başarılı isimlerinden Özge Özpirinçci, sosyal medya hesabından Roma’da çekilen pozlarını paylaştı. 37 yaşındaki oyuncu, fotoğraflarıyla birlikte bir de uzunca bir açıklama yayınlayarak; tarzına yönelik yapılan eleştirilere isyan etti.

Kadın ve Aşk Yeniden dizilerindeki başarılı performansıyla hafızalarda yer edinen Özge Özpirinçci, uzun süredir ekranlarda yer almıyor.

Setlerden uzak kaldığı bu dönemde kızıyla vakit geçiren oyuncu, geçmişte tarzına yönelik yapılan eleştirilere karşı yaptığı paylaşımla dikkatlerini üzerine çekti.

3.6 milyon takipçisi bulunduğu Instagram hesabından Roma’da çekilen fotoğraflarını yayınlayan Özpirinçci, adeta açtı ağzını yumdu gözünü.

Ünlü isim, paylaşımının açıklamasında bu zamana kadar tercihlerinden dolayı kimseye hesap vermediğini ifade eden cümlelere yer verdi.

“Rahat giysilerle yakalanınca bakımsız oluyorum”

‘Havalı bir açıklama düşündüm bu fotoğraf için. Böyle tek cümle bir şey veya yabancı dilde bir özlü söz falan. Sonra dedim ki kendime ‘Canım sen bu fotoğrafı neden paylaşmak istiyorsun? Çünkü iyi göründüğümü düşünüyorum ve bu hoşuma gidiyor. E o zaman sen de bunu açıkla fotoğrafı görecek olanlara.’ Aynen de öyle yapmak istedim! Son birkaç yıldır hayatımı yaşama tercihlerimden dolayı insanlar tarafından hep bir kategoriye koyulmak isteniyorum. Saçıma fön çektirmek imaj değişikliği kabul ediliyor. O gün aynaya baktığımda hoşuma gitmeyen beyaz saçlarımı sprey boyayla kapattığımda ‘E ne oldu o doğal kıza?’ yorumları geliyor. Sokakta magazine makyajsız ve rahat giysilerle yakalanınca bakımsız oluyorum vs.’

“Hele artık bir de kız anası olmuşum”

‘Konu bu yaftalar değil aslında. Konu birbirimizi olduğu gibi kabul edebilmeyi öğrenememekte. Ben hep böyleydim. Başkasına zarar vermediğim sürece canımın istediğini yaptım ve bunun için de kimseye hesap vermedim bu saatten sonra da vermem. Hele artık bir de kız anası olmuşum. Bugün mini eteğim ve iğne topuklu ayakkabılarımla galaya katılırım yarın parkta çocuğumla çimlerde yuvarlanmaktan leke olmuş eşofmanım ile gezerim. Çünkü ben özgürüm. Sen özgürsün. İstediğimiz gibi görünmekte!’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x