‘Şahane Hayatım’a taze kan: Gökçe Eyüboğlu kadroda

Onur Tuna, Hilal Altınbilek, Nesrin Cavadzade, Sumru Yavrucuk, Yiğit Özşener ve Serkan Keskin gibi isimlerin başrolünde yer aldığı Şahane Hayatım dizisinin bir başka önemli ismi de Gökçe Eyüboğlu oldu.

‘HİKAYENİN KOMEDİ TARAFI DA VAR…’

Televizyon gazetesinin haberine göre, Gökçe Eyüboğlu, hikayede canlandırdığı Didem karakteri ile ilgili şöyle konuştu: “Didem, farklı eğitim, kültür ve ekonomik seviyeden, biraz da üçkağıtçılık yollarıyla cemiyete girmeyi başarmış; kendini olduğundan farklı göstererek de sosyetede tutunmaya çalışan bir kadın Didem. Aslında rol yapan bir karaktere hayat vermeye çalışıyorum. Ama bir yandan da yine gerçek buluyorum Didem’i. Neyse o. Nereden geldiğinin farkında, niye o camiada kalması gerektiğinin farkında. Bunun için de elinden geleni yapacak gibi duruyor şimdilik.”

Bir dram dizisi olmasının yanı sıra aksiyon sahneleriyle de iyi bir polisiye olarak da izleyicileri etkilemesi beklenen ‘Şahane Hayatım’ dizisinin seyir zevkinin iyi olacağından bahseden oyuncu, düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“Dram tarafı da, polisiye tarafı da entrika ve komedi tarafı da var bence hikayenin. Hayat gibi:) Bu nedenle seyircimizi yormayacağını ve güzel bir seyir zevki sunacağına inanıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x